Pamiątki z Warszawy – atrakcyjne drobiazgi dla turystów

Stolica Polski ma niepowtarzalny klimat i charakter. Nie powinien więc dziwić fakt, że nieustannie stanowi inspirację do wielu wyjątkowych drobiazgów. Wiele z nich znajdziesz w naszym sklepie, który oferuje różnorodne pamiątki z Warszawy. Wszystkie proponowane przez nas wyroby charakteryzują się wysoką estetyką, ciekawym designem i perfekcyjnym wykonaniem. Stanowią nie tylko doskonałą pamiątkę z podróży czy upominek dla bliskich, ale również mogą być gadżetem wykorzystywanym na co dzień przez zakochanych w mieście mieszkańców. My bardzo kochamy Warszawę i poprzez swoją ofertę staramy się zarazić tą miłością każdego Klienta.

Gdzie znajdziesz nasze wyjątkowe upominki?

Pałac Kultury i Nauki to najbardziej rozpoznawalny budynek w Warszawie. Widać go z niemal każdego miejsca w stolicy i stanowi jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych. Nie będzie więc dla Ciebie dużym zaskoczeniem to, że nasze sklepy z pamiątkami znajdują się właśnie tam. Jeden z nich zlokalizowany jest w pasażu handlowym na poziomie 1, drugi zaś na tarasie widokowym. Taras ten usytuowany jest na 30. piętrze budynku, a rozpościerający się z niego widok na panoramę stolicy zapiera dech w piersiach. Jeśli więc zechcesz zapamiętać wizytę w mieście, koniecznie wstąp do naszego sklepu i wybierz zgodną z Twoim gustem, oryginalną pamiątkę z Warszawy.

Szeroki wybór atrakcyjnych upominków!

Nasza oferta jest niezwykle bogata i zróżnicowana. Komponując ją chcieliśmy, by proponowane przez nas artykuły spełniły oczekiwania każdego miłośnika pamiątek z Polski. Design każdego przedmiotu jest bardzo przemyślany, dzięki czemu nasze produkty idealnie oddają ducha Warszawy oraz są w stanie wzbogacić każdy wystrój wnętrza. Oferowane przez nas ubrania z nadrukami pozwolą Ci natomiast wyróżnić się w tłumie i zademonstrować wszystkim swoją sympatię do naszego miasta. Asortyment sklepu zawiera również szeroką gamę praktycznych upominków, z których możesz korzystać każdego dnia. Wśród nich kubki z nadrukiem, efektowne breloki czy magnesy. Dla najmłodszych mamy zabawki, które sprawią wiele radości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!


Pełna lista produktów znajduje się poniżej, ale jeżeli szukasz czegoś konkretnego możesz skorzystać z opcji wyszukiwania.

POCZTA HERBACIANA

DESIGN WARSZAWSKI

ODZIEŻ I AKCESORIA

MAGNESY