Regulamin

1. Właścicielem sklepu internetowego upominki jest firma:

Bebol Jakub Małczak

ul. Plac Defilad 1
00-901 Warszawa
tel.: +48 608 208 075
e-mail: sklep@upominki-pkin.waw.pl
konto: 49 1240 6191 1111 0000 4581 2677
NIP: 525-101-76-50

2. Zamówienia przyjmujemy poprzez naszą stronę internetową sklepu, telefonicznie lub na miejscu w punkcie sprzedaży w Pałacu kultury i nauki. Prowadzimy również sprzedaż poprzez serwis Allegro oraz bezpośrednio po uprzednim skontaktowaniu się.

3. Serwis naszego sklepu internetowego do złożenia zamówienia wymaga od nowego klienta utworzenia w serwisie swojego konta wraz z podaniem swoich danych adresowych. Istnieje również możliwość kupowania bez zakładania konta. (»Ochrona danych«)

4. Ceny produktów są podawane w złotych polskich wraz z podatkiem VAT.

5. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT (na życzenie). Prosimy o zachowanie dowodu sprzedaży! Wszelkie reklamacje, gwarancje, zwroty, respektujemy za okazaniem paragonu fiskalnego/faktury.

6. Przyjęte zamówienie do realizacji oznacza, że Kupujący zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu sklepu, w szczególności z możliwością odstąpienia od umowy, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271) i akceptuje jego postanowienia.

7. Firma podejmuje się również realizacji specjalnych, unikalnych wyrobów dla zainteresowanych klientów z uwzględnieniem sugestii klienta.

8. Przesyłki wysyłamy w ciągu 2-óch dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na konto sklepu (Nie dotyczy wysyłek za pobraniem). W przypadku większych ilości lub specjalnych wyrobów, terminy wysyłek są uzgadniane indywidualnie. Termin dostarczania przesyłek zależy od pracy firmy transportowej (dt. także Poczty Polskiej). Istnieje możliwość odbioru osobiście po wcześniejszym umówieniu się.

9. Do wartości zamówień doliczany jest koszt wysyłki (w przypadku wysyłki) według stawki wybranej przy składaniu zamówienia.

10. Przewidujemy możliwość zwrotu produktów w przeciągu 14 dni od dostarczenia zamówienia, za wyjątkiem produktów spersonalizowanych na indywidualne życzenie klienta.

Aby zwrócić należy odesłać zakupiony(e) produkt(y) w postaci nienaruszonej wraz z dowodem zakupu, na adres firmy:

„Bebol Jakub Małczak”

ul. Plac defilad 1
00-901 Warszawa

11. Jako firma, dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były bez wad. Na nasze produkty udzielamy gwarancji okresowej.

12. Reklamacje na podstawie udzielonej gwarancji rozpatrywane są indywidualnie, najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep reklamowanego produktu.

12a. Kiedy produkt w momencie jego otrzymania okaże się wadliwy lub kiedy wystąpi uszkodzenie nie z winy klienta w okresie gwarancji, należy niezwłocznie powiadomić firmę Bebol Jakub Małczak (telefon/ e-mali/ sms).

12b. Podstawę reklamacji stanowi niezwłoczne wykonanie zdjęcia towaru (respektujemy zdjęcia wykonane także tel.komórkowym) i przesłanie go na adres sklepu wraz z opisem wady.

12c. W sytuacji, kiedy reklamacja zostanie zaakceptowana przez firmę, wadliwy produkt należy odesłać na adres firmy wraz z dowodem zakupu i gwarancją.

12d. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny. Jeśli nie będzie już takiego towaru, zaoferujemy inne, dostępne w sklepie towary.

Uwagi końcowe
Firma „Bebol” zastrzega sobie prawo do:
a. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,
b. wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego,
c. wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego,
d. przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

W przypadku chęci zamówienia hurtowego, prosimy o kontakt na adres sklepu.